Skeleton - en to el_GR translation catalogue (385 entries)

en: Sorry, the page you're looking for doesn't exist
el_GR: Λυπούμαστε, αλλά η σελίδα που ψάχνετε δεν υπάρχει

en: Let us help you, we have got a few tips for you to find it.
el_GR: Αφήστε μας να σας βοηθήσουμε, έχουμε μερικές συμβουλές για να μπορείτε να το βρείτε.

en: Search
el_GR: Αναζήτηση

en: <strong>Look</strong> for it in the most popular categories.
el_GR: <strong>Ψάξτε</strong> το στις πιο δημοφιλής κατηγορίες.

en: Variant
el_GR: Παραλλαγή

en: Options
el_GR: Επιλογές

en: Parallax
el_GR: Παράλλαξη

en: Main colors
el_GR: Κύρια χρώματα

en: Primary color
el_GR: Βασικό χρώμα

en: Secondary color
el_GR: Δευτερεύων χρώμα

en: Premium colors
el_GR: Premium χρώματα

en: Premium color
el_GR: Premium χρώμα

en: Premium text
el_GR: Premium κείμενο

en: Subscribe now
el_GR: Εγγραφείτε τώρα

en: Subscribe to this search
el_GR: Εγγραφή σε αναζήτηση <a href="http://help.aggeliorama.gr/ti-akrivos-ine-i-idopiisis-se-anazitisis-ke-pos-boroun-na-mou-ine-chrisimes/" target="_blank"  title="Βοήθεια"><i class="ion-information-circled text-md"></i></a>

en: Contact
el_GR: Επικοινωνία

en: This field is required
el_GR: Το πεδίο είναι υποχρεωτικό

en: Your name
el_GR: Το όνομα σας

en: The input is not a valid email address
el_GR: Το e-mail δεν είναι έγκυρο

en: Your email
el_GR: Το email σου

en: Subject
el_GR: Θέμα

en: Message
el_GR: Μήνυμα

en: Attachment
el_GR: Συνημμένο

en: Send
el_GR: Αποστολή

en:  just posted!
el_GR:  τώρα!

en:  1 minute ago
el_GR:  1 λεπτό πριν

en:  minutes ago
el_GR:  λεπτά πριν

en:  1 hour ago
el_GR:  1 ώρα πριν

en:  hours ago
el_GR:  ώρες πριν

en:  1 day ago
el_GR:  1 ημέρα πριν

en:  2 days ago
el_GR:  2 ημέρες πριν

en:  3 days ago
el_GR:  3 ημέρες πριν

en:  4 days ago
el_GR:  4 ημέρες πριν

en:  5 days ago
el_GR:  5 ημέρες πριν

en:  6 days ago
el_GR:  6 ημέρες πριν

en:  1 week ago
el_GR:  1 βδομάδα πριν

en: Choose a file
el_GR: Επιλέξτε ένα αρχείο

en: Select a category
el_GR: Επιλέξτε κατηγορία

en: Select category
el_GR: Επιλέξτε κατηγορία

en: Select subcategory
el_GR: Επιλέξτε υποκατηγορία

en: The title is too short
el_GR: Ο τίτλος είναι πολύ μικρός

en: The title is too long (more than {0} characters)
el_GR: Ο τίτλος είναι πολύ μεγάλος (πάνω από {0} χαρακτήρες)

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: The description is too short
el_GR: Περιγραφή πολύ μικρή.

en: The description is too long (more than {0} characters)
el_GR: Η περιγραφή είναι πολύ μεγάλη (πάνω από {0} χαρακτήρες)

en: Description
el_GR: Περιγραφή

en: Description in %s
el_GR: Περιγραφή σε %s

en: %s Previous
el_GR: %s Προηγούμενη

en: Next %s
el_GR: Επόμενη %s

en: Expired
el_GR: Ληγμένη

en: Active
el_GR: Ενεργή

en: Inactive
el_GR: Ανενεργά

en: Blocked
el_GR: Σε φραγή

en: All categories
el_GR: Όλες οι κατηγορίες

en: Publish a listing
el_GR: Δημοσιεύστε μια αγγελία

en: Edit your listing
el_GR: Επεξεργασία Αγγελίας

en: Send to a friend
el_GR: Αποστολή σε φίλο

en: Contact publisher
el_GR: Επικοινωνία με τον αποστολέα

en: Search results
el_GR: Αποτελέσματα Αναζήτησης

en: Search results: %s
el_GR: Αποτελέσματα Αναζήτησης: %s

en: Dashboard
el_GR: Πίνακας ελέγχου

en: %s's profile
el_GR: Το προφίλ του %s

en: Account
el_GR: Λογαριασμός

en: Listings
el_GR: Αγγελίες

en: Alerts
el_GR: Ειδοποιήσεις

en: Update account
el_GR: Ενημέρωση λογαριασμού

en: Change email
el_GR: Αλλαγή email

en: Change username
el_GR: Αλλαγή ονόματος χρήστη

en: Change password
el_GR: Αλλαγή κωδικού

en: Login
el_GR: Σύνδεση

en: Recover password
el_GR: Ανάκτηση κωδικού πρόσβασης

en: Create a new account
el_GR: Δημιουργία Λογαριασμού

en: Add a profile picture
el_GR: Πρόσθεσε μια εικόνα προφίλ

en: Choose a username
el_GR: Επέλεξε ένα όνομα χρήστη(username)

en: Add a description for your profile
el_GR: Πρόσθεσε μια περιγραφή για το προφίλ σου

en: Add your phone number
el_GR: Πρόσθεσε τον αριθμό τηλεφώνου σου

en: Add your country
el_GR: Πρόσθεσε την χώρα σου

en: Add your region
el_GR: Πρόσθεσε το νομό σου

en: Add your city
el_GR: Πρόσθεσε την πόλη σου

en: Add your address
el_GR: Πρόσθεσε την διεύθυνση σου

en: %s in
el_GR: %s σε

en: %s listing
el_GR: %s αγγελία

en: %s listings
el_GR: %s αγγελίες

en: of %s
el_GR: από %s

en: Today %s
el_GR: Σήμερα %s

en: Yesterday %s
el_GR: Χθες %s

en: General Information
el_GR: Γενικές πληροφορίες

en: Category
el_GR: Κατηγορία

en: Price
el_GR: Τιμή

en: The price must be a valid number
el_GR: Η τιμή πρέπει να είναι έγκυρος αριθμός

en: Put 0 if your listing is free
el_GR: Μηδέν για <strong>Δωρεάν</strong> & κενό για <strong>Επικοινωνία</strong> <a href="http://help.aggeliorama.gr/pedio-timi-tis-aggelias/" target="_blank"  title="Βοήθεια"><i class="ion-information-circled text-md"></i></a>

en: Images1
el_GR: Φωτογραφίες <a href="http://help.aggeliorama.gr/anevasma-fotografion-angelias/" target="_blank"  title="Βοήθεια"><i class="ion-information-circled text-md"></i></a>

en: Listing Location
el_GR: Τοποθεσία Αγγελίας

en: Zip
el_GR: Ταχυδρ. Κώδικας

en: The city area name is too short
el_GR: Το όνομα πόλης είναι πολύ μικρό

en: The city area name is too long (more than {0} characters)
el_GR: Το όνομα πόλης είναι πολύ μεγάλο (πάνω από {0} χαρακτήρες)

en: City Area
el_GR: Περιοχή Πόλης

en: The address is too short
el_GR: Η διεύθυνση είναι πολύ μικρή

en: The address is too long (more than {0} characters)
el_GR: Η διεύθυνση είναι πολύ μεγάλη (πάνω από {0} χαρακτήρες)

en: Address
el_GR: Διεύθυνση

en: Seller's information
el_GR: Πληροφορίες

en: Your name is too long (more than {0} characters)
el_GR: Το όνομα σας είναι πολύ μεγάλο (πάνω από {0} χαρακτήρες)

en: Name
el_GR: Όνομα

en: E-mail
el_GR: email

en: Telephone
el_GR: Τηλέφωνο

en: Show e-mail on the listing page
el_GR: Να εμφανίζεται το email στην σελίδα της αγγελίας

en: Update
el_GR: Ανανέωση

en: Publish
el_GR: Αποστολή

en: Premium listing
el_GR: Προβεβλημένη αγγελία

en: Images
el_GR: Φωτογραφίες

en: Map
el_GR: Χάρτης

en: Related listings
el_GR: Σχετικές καταχωρήσεις

en: Maintenance &raquo; %s
el_GR: Συντήρηση &raquo; %s

en: We are sorry for any inconvenience. %s is undergoing maintenance.
el_GR: Ζητούμε συγνώμη για την όποια ταλαιπωρία. Το %s βρίσκεται υπό συντήρηση.

en: %d listings
el_GR: %d αγγελίες

en: See more
el_GR: .κλικ.

en: Edit item
el_GR: Επεξεργασία Αγγελίας

en: See all listings
el_GR: Δείτε όλες τις αγγελίες

en: No listings have been added yet
el_GR: Δεν υπάρχουν αγγελίες ακόμα

en: Post a listing
el_GR: Δημοσίευση Αγγελίας

en: Last messages
el_GR: Πρόσφατα μηνύματα

en: Inbox
el_GR: Εισερχόμενα

en: Profile filling rate
el_GR: Ποσοστό Ενημέρωσης Προφίλ

en: Your profile is fully complete.
el_GR: Το προφίλ σας είναι ολοκληρωμένο.

en: Update my profile
el_GR: Ενημέρωση του προφίλ μου

en: More Information
el_GR: Περισσότερες Πληροφορίες

en: Categories
el_GR: Κατηγορίες

en: View all in %s
el_GR: Εμφάνιση όλων σε %s

en: See More
el_GR: ..περισσότερα

en: Latest items
el_GR: Νεότερες αγγελίες

en: List
el_GR: Λίστα

en: Grid
el_GR: Κουτιά

en: There aren't listings available at this moment
el_GR: Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις διαθέσιμες αυτή τη στιγμή

en: View all listings
el_GR: Δείτε όλες τις αγγελίες

en: Useful information
el_GR: Χρήσιμες πληροφορίες

en: Some useful advices and warnings to avoid scams.
el_GR: Μερικές χρήσιμες συμβουλές και προειδοποιήσεις για να αποφύγετε τις απάτες.

en: Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
el_GR: Αποφύγετε απάτες δρώντας τοπικά ή πληρώνοντας μέσω PayPal

en: Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
el_GR: Μην πληρώνετε με Western Union, Moneygram ή άλλες ανώνυμες υπηρεσίες πληρωμών

en: Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
el_GR: Μην αγοράζετε από ή πουλάτε έξω απο την χώρας σας. Μην δέχεστε επιταγές ταμείου έξω από τη χώρα σας

en: This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"
el_GR: Αυτή η ιστοσελίδα δεν εμπλέκεται ποτέ σε συναλλαγές και δεν χειρίζεται πληρωμές, μεταφορές, εγγυήσεις συναλλαγών, δεν παρέχει υπηρεσίες διαμεσολάβησης και δεν προσφέρει "προστασία αγοραστή " ή "πιστοποίηση πωλητή "

en: Unregistered user
el_GR: Μη εγγεγραμμένος χρήστης

en: Log in to see the phone number
el_GR: Κάντε Log-in για εμφάνιση τηλεφώνου

en: Member since
el_GR: Μέλος από

en: Profile
el_GR: Προφιλ

en: Mark as...
el_GR: Αναφορά ως

en: Misclassified
el_GR: Λάθος Κατηγορία

en: Duplicated
el_GR: Διπλότυπη

en: Offensive
el_GR: Προσβλητική

en: Popular ads
el_GR: Δημοφιλείς Αγγελίες

en: Premium ads
el_GR: Προβεβλημένες Αγγελίες

en: See all
el_GR: Δείτε όλες τις αγγελίες

en: Languages
el_GR: Γλώσσες

en: Publish your ad for free
el_GR: Δημοσιεύστε την αγγελία σας δωρεάν

en: Public Profile
el_GR: Δημόσιο Προφίλ

en: Logout
el_GR: Αποσύνδεση

en: Register
el_GR: Εγγραφή

en: Choose a city
el_GR: Επιλέξτε Πόλη

en: City
el_GR: Πόλη

en: Choose a country
el_GR: Επιλέξτε Χώρα

en: Country
el_GR: Χώρα

en: Your search
el_GR: Live Αναζήτηση <a href="http://help.aggeliorama.gr/zontani-live-anazitisi-aggelion/" target="_blank"  title="Βοήθεια"><i class="ion-information-circled text-md"></i></a>

en: listings with pictures
el_GR: Αγγελίες με εικόνες

en: Show only
el_GR: Δείξε μόνο

en: Choose a region
el_GR: Επιλέξτε νομό

en: Region
el_GR: Νομός

en: Follow us
el_GR: Follow Us

en: Toggle navigation
el_GR: Εναλλαγή πλοήγησης

en: No picture for this listing
el_GR: Δεν υπάρχει εικόνα για αυτή την αγγελία

en: Add a comment
el_GR: Πρόσθεσε ένα σχόλιο

en: Comments
el_GR: Σχόλια <a href="http://help.aggeliorama.gr/scholia-erotisi-aggelia/" target="_blank"  title="Βοήθεια"><i class="ion-information-circled text-md"></i></a>

en: Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)
el_GR: Αφήστε το σχόλιό σας (ανεπιθύμητα μηνύματα και προσβλητικού περιεχομένου θα διαγράφονται)

en: Your e-mail
el_GR: Το email σου

en: Comment
el_GR: Σχόλιο

en: Delete your comment
el_GR: Διαγραφή του σχόλιού σου

en: Delete
el_GR: Διαγραφή

en: By %s
el_GR: Από %s

en: Login to post a comment
el_GR: Συνδέσου για ανάρτηση/εμφάνιση σχολίων

en: Contact user
el_GR: Επικοινωνήστε με τον εκδότη

en: The listing is expired. You can't contact the publisher.
el_GR: Η αγγελία έχει λήξει. Δεν μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον εκδότη.

en: It's your own listing, you can't contact the publisher.
el_GR: Είναι δική σας αγγελία, δεν μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον εκδότη.

en: You can't contact yourself.
el_GR: Δεν μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον εαυτό σας.

en: You must log in or register a new account in order to contact the advertiser
el_GR: Θα πρέπει να συνδεθείτε ή να δημιουργήσετε ένα νέο λογαριασμό, ώστε να επικοινωνήσετε με τον διαφημιστή

en: Or
el_GR: Ή

en: Register for a free account
el_GR: Εγγραφείτε για ένα Δωρεάν λογαριασμό <a href="http://help.aggeliorama.gr/ti-kerdizo-eggrafi-melos-aggeliorama/" target="_blank"  title="Βοήθεια"><i class="ion-information-circled text-md"></i></a>

en: You already have contacted %s for this listing.
el_GR: Έχετε ήδη επικοινωνήσει με %s  για αυτή την αγγελία.

en: See thread
el_GR: Εμφάνιση συνομιλίας

en: Your e-mail address
el_GR: Το email σου

en: Phone number
el_GR: Αριθμός τηλεφώνου

en: Delete my item
el_GR: Διαγραφή της αγγελίας μου

en: Are you sure?
el_GR: Είσαι σίγουρος ;

en: This action can not be undone. Are you sure you want to continue?
el_GR: Αυτή η ενέργεια δεν μπορεί να αναιρεθεί. Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να συνεχίσετε;

en: Cancel
el_GR: Άκυρο

en: More information
el_GR: Περισσότερες πληροφορίες

en: Views
el_GR: Προβολές

en: Listing id
el_GR: Κωδ.Αγγελίας

en: Post date
el_GR: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Last edit
el_GR: Τελευταία επεξεργασία

en: Or drop files here to upload
el_GR: ή  Σύρετε τις εικόνες εδώ για ανέβασμα

en: Your browser does not support drag'n'drop file uploads.
el_GR: Ο περιηγητής σας δεν υποστηρίζει ανέβασμα με drag'n'drop.

en: Please use the fallback form below to upload your files like in the older days.
el_GR: Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την παρακάτω εναλλακτική φόρμα για να ανεβάσετε τα αρχεία σας, όπως στο παρελθόν.

en: File is too big ({{filesize}}MiB). Max filesize: {{maxFilesize}}MiB.
el_GR: Το αρχείο είναι πολύ μεγάλο ({{filesize}}MiB). Μέγιστο μέγεθος: {{maxFilesize}}MiB.

en: You can't upload files of this type.
el_GR: Δεν μπορείτε να ανεβάσετε αρχεία αυτού του τύπου.

en: Cancel upload
el_GR: Ακύρωση upload

en: Are you sure you want to cancel this upload?
el_GR: Είστε σίγουρος πως θέλετε να ακυρώσετε το upload ;

en: Remove file
el_GR: Αφαίρεση αρχείου

en: Are you sure you want to remove this file?
el_GR: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το αρχείο?

en: You can not upload any more files.
el_GR: Δεν μπορείτε να ανεβάσετε άλλα αρχεία.

en: Add image
el_GR: Προσθήκη φωτογραφιών

en: or drop it here
el_GR: ή  αποθέστε εδώ <a href="http://help.aggeliorama.gr/anevasma-fotografion-angelias/" target="_blank"  title="Βοήθεια"><i class="ion-information-circled text-md"></i></a>

en: Thumbnail
el_GR: Κύρια Φώτο

en: Drag picture to choose your thumbnail
el_GR: Σύρετε τις φώτο για επιλογή της σειράς εμφάνισης

en: Listing location
el_GR: Τοποθεσία αγγελίας

en: View more of this listing
el_GR: Δείτε περισσότερα για την αγγελία

en: Your email address
el_GR: Η διεύθυνση email σας

en: Your friend's name
el_GR: Το όνομα του φίλου σου

en: Your friend's e-mail address
el_GR: Το email του φίλου σου

en: %s at %s.
el_GR: %s σε %s.

en: <strong class="publish">Published date</strong>: %1$s
el_GR: <strong class="publish">Ημερομηνία δημοσίευσης</strong>: %1$s

en: <strong class="update">Modified date:</strong> %1$s
el_GR: <strong class="update">Ημερομηνία τροποποίησης:</strong> %1$s

en: Location
el_GR: Τοποθεσία

en: Name: %s
el_GR: Όνομα: %s

en: Phone: %s
el_GR: Τηλέφωνο: %s

en: Select a city...
el_GR: Επιλογή μιας πόλης...

en: The country name is too short
el_GR: Το όνομα χώρας είναι πολύ μικρό.

en: The country name is too long (more than {0} characters)
el_GR: Το όνομα χώρας είναι πολύ μεγάλο (πάνω από {0} χαρακτήρες)

en: Select a country...
el_GR: Επιλέξτε μια χώρα...

en: Select a region...
el_GR: Επιλογή ενός νομού...

en: View my ad
el_GR: Εμφάνιση της αγγελίας μου

en: More
el_GR: Περισσότερα

en: Activate
el_GR: Ενεργοποίηση

en: Quick view
el_GR: Γρήγορη ματιά

en: View more
el_GR: Δείτε περισσότερα

en: Premium
el_GR: Προβεβλημένη

en: Log in to add to watchlist
el_GR: Κάντε Log-in για προσθήκη στη Λίστα σας

en: Already in watchlist
el_GR: Είναι ήδη στη Λίστα σας

en: Add to watchlist
el_GR: Στη Λίστα μου

en: Countries
el_GR: Χώρες

en: Regions
el_GR: Νομοί

en: Cities
el_GR: Πόλεις

en: All
el_GR: Όλα

en: Personal
el_GR: Ιδιώτες

en: Professional
el_GR: Επαγγελματίες

en: There are no results matching "%s"
el_GR: Δεν υπάρχουν αποτελέσματα που ταιριάζουν με "%s"

en: Search filters
el_GR: Φίλτρα αναζήτησης

en: Refine search
el_GR: Σύνθετη αναζήτηση

en: Apply
el_GR: Αναζήτηση

en: Current e-mail
el_GR: Τρέχον  e-mail

en: New e-mail
el_GR: Νέο e-mail

en: Current password
el_GR: Τρέχον  Κωδικός

en: The password must be more than {0} characters
el_GR: Ο κωδικός πρέπει να είναι πάνω από {0} χαρακτήρες

en: New password
el_GR: Νέος Κωδικός

en: The password and its confirm are not the same
el_GR: Ο κωδικός πρόσβασης και η επιβεβαίωση δεν είναι τα ίδια

en: Repeat new password
el_GR: Επανάληψη κωδικού

en: Don't have a username or want to change? You're in the right place.
el_GR: Δεν έχετε ένα όνομα χρήστη ή θέλετε να το αλλάξετε; Είστε στο σωστό μέρος.

en: My username
el_GR: Το username μου

en: Enter your new username...
el_GR: Παρακαλούμε εισάγετε το όνομα χρήστη...

en: This username is available
el_GR: Το όνομα χρήστη είναι διαθέσιμο

en: This username is NOT available
el_GR: Το όνομα χρήστη Δεν είναι διαθέσιμο

en: Delete account
el_GR: Διαγραφή λογαριασμού

en: Are you sure you want to delete your account?
el_GR: Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να διαγράψεις τον λογαριασμό σου;

en: %s, in case you need any help.
el_GR: %s, σε περίπτωση που χρειάζεστε βοήθεια.

en: Contact us
el_GR: Επικοινωνήστε μαζί μας

en: Please enter your email address or your username
el_GR: Παρακαλούμε εισάγετε το e-mail σας

en: Email or username
el_GR: Email

en: Please enter your password
el_GR: Εισαγωγή Κωδικού

en: Password
el_GR: Κωδικός

en: Forgot password?
el_GR: Ξέχασες τον κωδικό?

en: Remember me
el_GR: Να με θυμάσαι

en: Log in
el_GR: Σύνδεση

en: User
el_GR: Ιδιώτης

en: Company
el_GR: Επαγγελματίας

en: User type
el_GR: Τύπος χρήστη

en: Cell phone
el_GR: Κινητό

en: Phone
el_GR: Τηλέφωνο

en: City area
el_GR: Περιοχή της πόλης

en: Website
el_GR: Σελίδα

en: Repeat password
el_GR: Επαναλάβετε τον κωδικό

en: Sign up
el_GR: Εγγραφή

en: My profile
el_GR: Το προφίλ μου

en: Availability:
el_GR: Διαθεσιμότητα:

en: until
el_GR: μέχρι

en: %d day
el_GR: %d ημέρα

en: %d days
el_GR: %d ημέρες

en: Availability
el_GR: Διαθεσιμότητα

en: Start
el_GR: Έναρξη

en: End
el_GR: Λήξη

en: During
el_GR: Κατά την διάρκεια

en: Select a duration
el_GR: Επιλέξτε διάρκεια

en: Month
el_GR: Μήνας

en: Current avatar
el_GR: Τρέχων avatar

en: Select avatar
el_GR: Επιλέξτε avatar

en: Log in with Facebook
el_GR: Σύνδεση με Facebook

en: Register with Facebook
el_GR: Εγγραφείτε με το Facebook

en: Write something...
el_GR: Γράψτε κάτι...

en: Send message
el_GR: Αποστολή μηνύματος

en: Label
el_GR: Ετικέτα

en: Unread
el_GR: Μη-αναγνωσμένα

en: Mark all as read
el_GR: Σήμανση όλων ως αναγνωσμένων

en: Listing: %s
el_GR: Αγγελία: %s

en: Filter
el_GR: Φίλτρο

en: Remove filter
el_GR: Αφαίρεση φίλτρου

en: Deleted listing
el_GR: Διαγραμμένη αγγελία

en: Expired listing
el_GR: Ληγμένη αγγελία

en: Spam or blocked listing
el_GR: Μπλοκαρισμένη ή spam αγγελία

en: Deactivated listing
el_GR: Απενεργοποιημένη αγγελία

en: No item linked to this thread
el_GR: Καμιά αγγελία συνδεδεμένη με αυτή τη συνομιλία

en: See listing
el_GR: Εμφάνιση αγγελίας

en: Archive
el_GR: Αρχειοθέτηση

en: Unarchive
el_GR: Κατάργηση αρχειοθέτησης

en: Restore
el_GR: Επαναφορά

en: Mark as %s
el_GR: Σήμανση ως %s

en: Unmark as %s
el_GR: Αναίρεση σήμανσης ως %s

en: Mark as unread
el_GR: Σήμανση ως μη-αναγνωσμένο

en: Block
el_GR: Φραγή

en: Unblock
el_GR: Αναίρεση φραγής

en: No unread messages for listing '%s' in %s, yet.
el_GR: Κανένα αδιάβαστο μήνυμα για την αγγελία '%s' σε %s, ακόμα.

en: No unread messages in %s, yet.
el_GR: Κανένα αδιάβαστο μήνυμα σε %s, ακόμα.

en: No messages for listing '%s' in %s, yet.
el_GR: Κανένα μήνυμα για την αγγελία '%s' σε %s, ακόμα.

en: No messages in %s, yet.
el_GR: Κανένα μήνυμα σε %s, ακόμα.

en: Try to contact somebody!
el_GR: Προσπαθήστε να επικοινωνήσετε με κάποιον!

en: on
el_GR: σε

en: You blocked the user %s. He/She can't send you messages.
el_GR: Έχετε μπλοκάρει τον χρήστη %s. Δεν μπορεί να σας στείλει μηνύματα.

en: Talking with
el_GR: Συνομιλία με

en: Remove
el_GR: Αφαίρεση

en: Add attachment
el_GR: Προσθήκη συνημμένου

en: Sending
el_GR: Αποστολή...

en: Read
el_GR: Ανάγνωση

en: No more message to load
el_GR: Δεν υπάρχουν άλλα μηνύματα για εμφάνιση

en: %d years
el_GR: %d χρόνια

en: From %s
el_GR: Από %s

en: Registered since %s
el_GR: Μέλος από %s

en: Block user
el_GR: Φραγή χρήστη

en: Unblock user
el_GR: Αναίρεση φραγής χρήστη

en: Edit subject
el_GR: Επεξεργασία θέματος

en: Leave empty to remove the subject
el_GR: Αφήστε το Κενό για αφαίρεση θέματος

en: Flag this thread
el_GR: Σήμανση συνομιλίας

en: It helps organize and you can see right away. You and the person you're talking to will see the flag.
el_GR: Βοηθά στην  οργάνωση και μπορείτε να δείτε άμεσα αποτελέσματα. Εσείς και το πρόσωπο που μιλάτε θα δει τη σήμανση.

en: Flag to
el_GR: Σήμανση ως

en: Deleted/expired listing
el_GR: Διαγραμμένη/ληγμένη αγγελία

en: Blocked/spam listing
el_GR: Μπλοκαρισμένη/spam αγγελία

en: No item linked to this thread.
el_GR: Καμιά αγγελία συνδεδεμένη με αυτή τη συνομιλία.

en: All attachments
el_GR: Όλα τα συνημμένα

en: Messages
el_GR: Μηνύματα

en: No message
el_GR: Κανένα μήνυμα

en: Pattern
el_GR: Πρότυπο

en: Price min
el_GR: Τιμή ελαχ

en: Price max
el_GR: Τιμή Μεγ

en: With picture
el_GR: Με φώτο

en: Higher price first
el_GR: Υψηλότερη τιμή &#8593;

en: Lower price first
el_GR: Χαμηλότερη τιμή &#8593;

en: Newly listed
el_GR: Νεότερες

en: Order
el_GR: Ταξινόμηση

en: Type
el_GR: Τύπος

en: Profesional
el_GR: Επαγγελματίας

en: Unkown filters
el_GR: Άγνωστα φίλτρα

en: Alert
el_GR: Ειδοποίηση

en: This action can't be undone. Are you sure you want to continue?
el_GR: Αυτή η ενέργεια δεν μπορεί να αναιρεθεί. Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να συνεχίσετε;

en: No results for this alert, yet
el_GR: Δεν υπάρχουν αποτελέσματα για αυτή την ειδοποίηση, ακόμα

en: You do not have any alerts yet
el_GR: Δεν έχεις ειδοποιήσεις ακόμα

en: Try to add one!
el_GR: Πρόσθεσε μια!

en: This is something really cool to sign up on this website!
el_GR: Είναι έξυπνη κίνηση να εγγραφείτε σε αυτή την ιστοσελίδα!

en: active
el_GR: ενεργό

en: blocked
el_GR: αποκλεισμένη

en: premium
el_GR: προβεβλημένη

en: pending validate
el_GR: σε αναμονή επικύρωσης

en: expired
el_GR: έληξαν

en: Listings: %s
el_GR: Αγγελίες: %s

en: Show all listings
el_GR: Δείτε όλες τις αγγελίες

en: Show active
el_GR: Εμφάνιση ενεργών

en: Show blocked
el_GR: Εμφάνιση αποκλεισμένων

en: Show premium
el_GR: Εμφάνιση προβεβλημένων

en: Show in moderation
el_GR: Εμφάνιση των υπό διαχείριση

en: Show expired
el_GR: Εμφάνιση ληγμένων

en: No %s listing
el_GR: Όχι %s αγγελία

en: Where have you been? We have been missing you, a lot!
el_GR: Καλώς ήρθες! Συνδέσου για καλύτερη πλοήγηση!

en: Latest listings
el_GR: Τελευταίες Αγγελίες

en: %s has not any listing yet.
el_GR: %s δεν έχει ακόμα ενεργές αγγελίες.

en: Oops! Give us your email and we'll send you an email to get your password back.
el_GR: Ουπς! Καταχωρήστε το email σας και θα σας στείλουμε μήνυμα για την ανάκτηση του κωδικού σας.

en: Send me a new password
el_GR: Στείλτε μου ένα νέο κωδικό πρόσβασης

en: Log in to your account
el_GR: Συνδεθείτε στο λογαριασμό σας

en: No results
el_GR: Κανένα αποτέλεσμα

en: You have sucessfully added this listing to your watchlist
el_GR: Προσθέσατε επιτυχώς αυτή την αγγελία στη Λίστα σας

en: You have sucessfully subscribed to the alert
el_GR: Έχετε εγγραφεί επιτυχώς στην ειδοποίηση

en: Invalid email address
el_GR: Μη έγκυρη διεύθυνση email

en: There was a problem with the alert
el_GR: Υπήρξε πρόβλημα με την ειδοποίηση
